INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ndjekësit e akuzojnë Marinën për photoshop, përgjigjen e kthen grimieri i saj [FOTO]

Ndjekësit e akuzojnë Marinën për photoshop, përgjigjen e kthen grimieri i saj [FOTO]

Publikuar më: 11:20 10-01-2018

Ka qenë detaji i kapur në një foto të Marinës, nga ndjekësit e saj që ka bërë ta akuzojnë për përdorim photoshop-i.

E veshur me një fustan në ngjyrë portokalli, moderatorja simaptike postoi edhe foto njëra prej të cilave u komentua shumë pasi dukej sikur gishti i ishte prerë me photoshop. Por ka qenë grimieri i saj, ai që ka reaguar dhe ka shpjeguar gjithçka.

auto_72846-640-0-5a553c5e4b2eb1515574334.png

 "Gishtin e ka ne vend.. Analizoje mirë dhe e vren që është në pozitë të tillë që nuk vrehet.. Sjam kaq naiv pa nevojë me ja zhduk gishtin", shkruan ai.

 

auto_72851-640-0-5a553c5e4dae61515574333.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002816915512085
    array(1) { ["section"]=> string(87) "ndjekesit-e-akuzojne-marinen-per-photoshop-pergjigjen-e-kthen-grimieri-i-saj-foto-47120" }