INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndihuni të lira të guxoni dhe të eksperimentoni me ngjyrat këtë dimër [FOTO]

Ndihuni të lira të guxoni dhe të eksperimentoni me ngjyrat këtë dimër [FOTO]

Publikuar më: 19:21 30-11-2018

Kryesisht jemi mësuar me idenë se ngjyrat e errta i përkasin sezonit të vjeshtës dhe dimrit, por siç e kemi thënë dhe më herët në fushën e modës nuk ka rregulla.
Stilistët e njohur dhe blogeret na kanë treguar se këtë vit duhet të përqafojmë dhe të guxojmë me ngjyrat. Pra vajza, lërini ngjyrat e errta mënjanë dhe vishni ato me ngjyra.

Ngjyra jeshile duhet të jetë me patjetër në garderobën tuaj.

winter-outfits-colors-271546-1541202744562-image.500x0c.jpg

winter-outfits-colors-271546-1541202744211-image.500x0c.jpg

winter-outfits-colors-271546-1541202743994-image.500x0c.jpg

 

Ngjyra e verdhë dhe mustardë nuk do të ikin as këtë sezon. Vazhdon të jetë një ngjyrë ‘must-have’

winter-outfits-colors-271546-1541203254012-image.500x0c.jpg

5783919642c507c4550096f355641361.jpg

dolce-534x800.jpg

 


Portokallia është e zeza e re për këtë vit!

winter-outfits-colors-271546-1541202263180-image.500x0c.jpg

winter-outfits-colors-271546-1541202262258-image.500x0c.jpg

18-london-str-b1-rs19-0092.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026960372924805
    array(1) { ["section"]=> string(80) "ndihuni-te-lira-te-guxoni-dhe-te-eksperimentoni-me-ngjyrat-kete-dimer-foto-80355" }