INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërron jetë një nga zërat e serialit vizatimor Scooby-Doo [FOTO]

Ndërron jetë një nga zërat e serialit vizatimor Scooby-Doo [FOTO]

Publikuar më: 10:55 20-12-2017

Zëri i një prej personazheve më të dashur të filmit vizatimor, ka ndërruar jetë.

 71 vjeçarja, Heather North ndërroi jetë pasi humbi betejën e gajtë me një sëmundje të rëndë.

Ajo ishte pjesë e këtij seriali bashkë me Casey Kasem (Shaggy), Nicole Jaffe (Velma), Don Messick (Scooby-Doo) dhe Frank Welker (Fred).

Projekti i saj i fundit ishte në filmin “Scooby-Doo And The Monster Of Mexico” në vitin 2013. 

skubi.jpg

nintchdbpict000374042463.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0028619766235352
  array(1) { ["section"]=> string(69) "nderron-jete-nje-nga-zerat-e-serialit-vizatimor-scooby-doo-foto-45394" }