INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërkohë që Era Istrefi “kërcënohet” në Moskë, kështu u pritën Dua Lipa dhe Bebe Rexha [VIDEO]

Ndërkohë që Era Istrefi “kërcënohet” në Moskë, kështu u pritën Dua Lipa dhe Bebe Rexha [VIDEO]

Publikuar më: 20:17 28-07-2017

Kështu i pritën fansat në Moskë vajzat shqiptare…

Në Moskë nga sot fillon festivali Evropa Plus me performanca “live” ku është pritur të performojnë katër këngëtare shqiptare. Në mesin e këngëtareve performuese që është pritur të performojnë ishte edhe Era Istrefi, por në momentin e fundit ajo e ka anuluar këtë performancë. Mediat raportojnë se Era nuk ka udhëtuar fare në Rusi pasi është kërcënuar për shkak të këngës shqipe që do të këndonte. Ndërkohë që Era Istrefi “kërcenohet” në Moskë, kështu u pritën Dua Lipa dhe Bebe Rexha. Shumë fansa i mirëpriten saqë edhe vajzat janë surpizuar si në videot më poshtë.  

 

So cool. ??❤️ Russia has been so good to me. Thank you

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Russian loves really out here showing me love! Thank you! ❤️✨

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033648014068604
    array(1) { ["section"]=> string(95) "nderkohe-qe-era-istrefi-kercenohet-ne-moske-keshtu-u-priten-dua-lipa-dhe-bebe-rexha-video-33398" }