INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërkohë që ajo dhe Justin puthen bashkë, The Weeknd shfaqet krah shoqes së Selena Gomez [FOTO]

Ndërkohë që ajo dhe Justin puthen bashkë, The Weeknd shfaqet krah shoqes së Selena Gomez [FOTO]

Publikuar më: 12:53 23-02-2018

Çfarë do mendojë Selena tani? 

Duket se lidhja e dashurisë mes Justin Bieber dhe Selena Gomez po shkon më së miri. Ata janë fotografuar së funmdi në Jamaica ku kanë shkuar për ceremoninë e martesës së babait të Bieber dhe paparacët në vendin e ngjarjes kanë kapur momente kur Selena dhe Justin janë përqafuar dhe kanë ndarë puthje pasionante mes vete.

Por një tjetër foto ka tërhequr vëmendje të madhe dhe bëhet fjalë për foton ku aktorja e njohur Jennifer Aniston dhe The Weeknd janë fotografuar krah njëri-tjetrit dhe duken shumë mirë. Kjo duket shumë foto miqësore, por mos harroni se procedura e divorcit e Jennifer Aniston është shumë e freskët. Të paktën janë fansat e shumtë që kanë ngritur dyshime të tilla, ama nuk e dimë çfarë ka menduar Selena ku ka parë këtë foto e shkrepur në ditëlindjen e Ellen.

shkurt.png

 

Jo për ndonjë gjë, por The Weeknd është ish-i dashuri i saj dhe Jennifer Aniston një mikeshë shumë e mirë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095579624176025
    array(1) { ["section"]=> string(98) "nderkohe-qe-ajo-dhe-justin-puthen-bashke-the-weeknd-shfaqet-krah-shoqes-se-selena-gomez-foto-51176" }