INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
NASA në krizë? Ja për cfarë po kërkohet një sponsor

NASA në krizë? Ja për cfarë po kërkohet një sponsor

Publikuar më: 15:23 12-09-2018

Në 2020 NASA do të nisë një  robot në planetin Mars .Ndërkohë që cdo gjë pritet të përfundojë si projekt,Nasa po përballet me vështirësi në sponsorizim.

Instagram Banner
 

Disa kompani private janë shprehur se nuk duan të investojnë tek Nasa pasi nuk do të kenë ndonjë fitim .Kreu i Nasës , Gold, shprehet se janë të vendosur se do vazhdojnë përpara me planet e tyre dhe në një mënyrë apo tjetër do ja dalin ta vëjnë  këtë mision në punë .

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013883113861084
    array(1) { ["section"]=> string(56) "nasa-ne-krize-ja-per-cfare-po-kerkohet-nje-sponsor-71448" }