INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Na vjen keq ta themi, por kjo është mosha kur femrat humbin freskinë e rinisë

Na vjen keq ta themi, por kjo është mosha kur femrat humbin freskinë e rinisë

Publikuar më: 15:36 29-08-2017

Të gjitha vajzat “vuajnë” paksa gjatë gjithë jetës që të duken më të reja, më të freskëta. Kur pyeten për moshën është një ndër sikletet më të mëdha.

Gjithsesi vajza nuk keni pse shqetësoheni, pasi ne do ju tregojmë moshën ku vërtet ju dukeni më të vjetra se mosha që jeni. Kur mbushni të 30-tat, lëkura juaj pëson ndryshime, dhe sigurisht ju filloni dhe e humbisni freskinë.

Kjo gjë në fakt varet nga gjenet por që përgjithësisht femra kur arrin të 30-tat, duket paksa më e madhe në moshë seç është. Për gratë me ngjyrë ka një moshë tjetër. Ato vetëm kur arrijnë të 40-tat fillojnë dhe duken më të vjetra.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034911632537842
    array(1) { ["section"]=> string(82) "na-vjen-keq-ta-themi-por-kjo-eshte-mosha-kur-femrat-humbin-freskine-e-rinise-35628" }