INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Na tha se vuante nga krizat e ankthit dhe panikut, por tani Lori Hoxha ka një 'kritikë' për veten dhe ne e kuptojmë mjaft mirë! [FOTO]

Na tha se vuante nga krizat e ankthit dhe panikut, por tani Lori Hoxha ka një 'kritikë' për veten dhe ne e kuptojmë mjaft mirë! [FOTO]

Publikuar më: 21:15 13-09-2018

Ajo është sigurisht një prej vajzave më me ndikim në vendin tonë dhe kurioziteti për të nuk na shuhet kurrë.

Herë pas here në Instagram Lori Hoxha ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria dhe në njëfarë mënyre nga vetja e saj.

Disa ditë më parë zbuluam se Lori vuante nga ankthi dhe nga krizat e panikut dhe së fundmi në storyn e publikuar në rrjetin social, Instagram Lori duket se sapo na tregoi edhe një kritikë për vetën.

“95% e problemeve të mia do të rregulloheshin nëse do të ndaloja së menduari gjithçka, të qetësohesha dhe të ndaloja të isha kaq në ankth,”-shkruan postimi i Lorit dhe shumë prej nesh me siguri jemi njësoj si ajo./intv.al/

262ad64f-9e1a-459a-a715-ff23d45f9771.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094530582427979
    array(1) { ["section"]=> string(124) "na-tha-se-vuante-nga-krizat-e-ankthit-dhe-panikut-por-tani-lori-hoxha-ka-nje-kritike-per-veten-dhe-ne-e-kuptojme-mjaft-71655" }