INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Na kanë mashtruar! Kylie Jenner lindi dhe është nëna surrogate e fëmijës së Kim dhe Kanye?!

Na kanë mashtruar! Kylie Jenner lindi dhe është nëna surrogate e fëmijës së Kim dhe Kanye?!

Publikuar më: 19:32 17-01-2018

Kim Kardashian mbrëmjen e kaluar është bërë nënë për herë të tretë. Gjithë këtë kohë është përfolur se nëna surrogate e Kim është një grua e panjohur që ka mbajtur në bark fëmijën e Kim dhe Kanye duke qenë se Kim rrezikonte jetën nëse mbetej sërish shtatzënë. Gjithsesi pas lindjes së fëmijës, ndjekës të zjarrtë të familjes Kardashian janë të bindur se motra e Kim, Kylie është nëna surrogate. Twitter u mbush postimet se Kylie është nëna surrogate e vajzës së porsalindur të Kim. 

Në fakt ajo është fotografuar në një spital para pak ditësh, por nuk e ka pranuar asnjëherë që është në pritje të një fëmije. Mos ndoshta sepse ajo nuk ka qenë vajza e saj?

bre.jpg

ba.jpg

dad.jpg

bra.jpg

twit.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00301194190979
    array(1) { ["section"]=> string(94) "na-kane-mashtruar-kylie-jenner-lindi-dhe-eshte-nena-surrogate-e-femijes-se-kim-dhe-kanye-47803" }