INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mozzik vjen me këngën më të re

Mozzik vjen me këngën më të re "Ghetto"…[FOTO-VIDEO]

Publikuar më: 15:59 30-11-2018

Reperi i famshëm Mozzik paralajmëroi këngën e tij të re dhe e publikoi pas mesnatës në kanalin ‘Youtube”, sikurse ka bërë me të gjitha projektet e fundit.

Këngëtari e ka lançuar këngën "Ghetto" në klipin e të cilës shihet edhe vëllai, reperi Getinjo.

Mozzik në këtë project të ri i këndon të kaluarës, të cilën ai e cilëson me plot vështirësi gjatë rrugëtimit të tij në muzikë.

 

dhfghsfghsfhdf.JPG

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0042960643768311
    array(1) { ["section"]=> string(54) "mozzik-vjen-me-kengen-me-te-re-ghetto-foto-video-80320" }