INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mozzik dhe Loredana sjellin këngën e tyre të parë, tërheqin vëmendjen e mediave ndërkombëtare, shihni çfarë shkruajnë për ta [VIDEO]

Mozzik dhe Loredana sjellin këngën e tyre të parë, tërheqin vëmendjen e mediave ndërkombëtare, shihni çfarë shkruajnë për ta [VIDEO]

Publikuar më: 19:41 14-09-2018

Loredana dhe Mozzik kanë publikuar me videoklip këngën e tyre të parë së bashku. “Bonnie and Clyde” titullohet kënga, e cila është kryesisht në gjuhën gjermane dhe shumë pak në shqip, ndërsa refreni është në gjuhën gjermane, por e rëndësishme është që asnjëri prej tyre nuk ka dalë nga stili i tyre.

Kjo është kënga e dytë e Loredanës e publikuar që kur ka filluar karrierën muzikore, ndërsa ka pasur shumë sukses me debutimin e saj “Sonnenbrille”.

E për këtë bashkëpunim të tyre kanë shkruar edhe mediat zvicerane të cilat shprehet se “Bonnie and Clyde” i ka hapur rrugën shumë projekteve të tjera muzikore në të ardhmen.

lor.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079059600830078
    array(1) { ["section"]=> string(134) "mozzik-dhe-loredana-sjellin-kengen-e-tyre-te-pare-terheqin-vemendjen-e-mediave-nderkombetare-shihni-cfare-shkruajne-per-ta-video-71730" }