INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mourinho bëri gjestin provokativ në

Mourinho bëri gjestin provokativ në "Juventus Stadium": "Ata më shanë nga familja, u tregova gjaknxehtë"[FOTO]

Publikuar më: 17:07 08-11-2018

Jose Mourinho bëri një gjest provokativ për tifozat e Juventusi-t pas fitores së ekipit të Manchester United.

Ai ka mbajtur dorën pranë veshit për të provokuar tifozët vendas. Në konferencën për shtyp Mourinho u pendua për gjestin e tij dhe tha se ai nuk ka ofenduar njeri, por ai e kishte të pamundur të mos reagonte pas ofendimit 90 minutësh të bërë nga ta, ku janë përdorur ofendime nga më të rëndat.

Portugezi tha se rezultati u mor pasi fitorja u kërkua më shumë nga ekipi i tij, por në mendimin personal barazimi do të kishte qenë një rezultat më i drejtë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010042905807495
    array(1) { ["section"]=> string(109) "mourinho-beri-gjestin-provokativ-ne-juventus-stadium-ata-me-shane-nga-familja-u-tregova-gjaknxehte-foto-78066" }