INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Motrat Kardashian-Jenner fusin në ‘SHERR’ motrat Vjollca. Shihni komentet e Marinës dhe Luanës në publik [FOTO]

Motrat Kardashian-Jenner fusin në ‘SHERR’ motrat Vjollca. Shihni komentet e Marinës dhe Luanës në publik [FOTO]

Publikuar më: 18:46 19-04-2018

Mbrëmjen e kaluar Kylie Jenner prezantoi bashkëpunimin e ri me motren e saj, Kourtney Kardashian.Bëhet fjalë për një linjë të re produktesh kozmetike. Por si gjithnjë edhe yjet shqiptarë kanë një koment për të famshmit Hollywood-ianë. Këtë herë ishte Luana Vjollca ajo që ka komentuar foton e Jenner në Instgaram.
“Unë dhe Lira”, shkruan Luana duke bere ‘tag’ motrën e saj të madhe, teksa Marina i kundërpërgjigjet me disa ‘emoji’ të cilat tregojnë se e ka bërë me nerva. Kjo xhelozi e Marinës dhe anasjelltas është bërë thuajse e përditshme me komentet e fotot e tyre. Por Luana nuk ka ndalur dhe i ka shpjeguar se e shkruajti meqenëse bëhet fjalë për motrën e madhe, në rastin e Vjollcave, Lira dhe për motrën e vogël që i bie të jetë ajo./intv.al/

1da35f32-1b9a-4ac6-ba3b-679967bc1561.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085978507995605
    array(1) { ["section"]=> string(112) "motrat-kardashian-jenner-fusin-ne-sherr-motrat-vjollca-shihni-komentet-e-marines-dhe-luanes-ne-publik-foto-55773" }