INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Motrat Hadid pozojnë nudo për Vogue [FOTO]

Motrat Hadid pozojnë nudo për Vogue [FOTO]

Publikuar më: 10:25 30-01-2018

Ato të dyja janë ndër motrat më të famshme në botë.

Gigi dhe Bella Hadid së fundmi kanë pozuar bashkë për revistën Vogue. Në njërën prej fotove, dy motrat pozojnë të përqafuara, nudo duke mbuluar me këmbë dhe duar pjesët intime të njëra-tjetrës. Kujtojmë që ato të dyja janë ndër modelet më të kërkuara në botë. 

nintchdbpict000381516670.jpg

nintchdbpict000381516665.jpg

 

nintchdbpict000381516664.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028150081634521
    array(1) { ["section"]=> string(46) "motrat-hadid-pozojne-nudo-per-vogue-foto-48873" }