INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Motra e kampionit të botës shpallet 'Miss Dunquerque'

Motra e kampionit të botës shpallet 'Miss Dunquerque'

Publikuar më: 16:58 14-09-2018

Annabelle Varane zgjidhet "Miss Dunquerque". Bukuroshja, e cila është motra e futbollistit francez të Real Madridit, Raphaël Varane, arriti të triumfojë në konkursin e zhvilluar në qytezën veriore të Francës.

Annabelle, e cila është gjithashtu një basketbolliste, tashmë do të marrë pjesë në konkursin "Miss Kale" dhe, në rast se arrin të triumfojë edhe aty, atëherë do të fitojë të drejtën për të marrë pjesë në finalen e "Miss France", që do të mbahet në muajin dhjetor.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009674072265625
    array(1) { ["section"]=> string(57) "motra-e-kampionit-te-botes-shpallet-miss-dunquerque-71707" }