INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Motra e Encës nuk i reziston dot këtij mashkulli [VIDEO]

Motra e Encës nuk i reziston dot këtij mashkulli [VIDEO]

Publikuar më: 09:23 21-11-2017

Uindi Haxhia është një vajzë simpatike që, pëlqen make up-in.

Por pëlqen edhe filmat. Sidomos ato ku luan Johny Deep i cili është fiks për shijet e saj, shumë hot. Artistja e make up-it, ka publikuar në Instastorie një skenë filmi ku ai luan dhe ajo që shkruan për të,  duket sikur është gati ta nxjerrë aktorin jashtë ekranit. "Johny Deep është kaq hot sa nuk mundem",  thotë Uindi dhe me të drejtë edhe pse e kemi parë aktorin edhe më "hot" se kaq. /intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025789737701416
    array(1) { ["section"]=> string(15) "motra-e-e-42559" }