INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mos u habisni kur të shihni fytyrën e këngëtares shqiptare në kartmonedhat e dollarit [FOTO]

Mos u habisni kur të shihni fytyrën e këngëtares shqiptare në kartmonedhat e dollarit [FOTO]

Publikuar më: 18:10 12-01-2018

Ajo është ndër këngëtaret më të pëlqyera ne Shqipëri dhe shpesh herë e krahasojnë me personazhe mjat të suksesshëm të skenës botërore. Bëhet fjalë për Dafina Zeqiri. Këngëtarja e njohur ka postuar një foto në Insta Story, ku shihet një kartmonedhë me vlerën e 500 dollarëve.

“Per kohen kur ata do të vendosin fytyrën tënde në ndonjë kartmonedhë të dollarit…”, shkruan Dafina duke iu drejtuar vetes dhe na paralajmëruar. Nëse do realizohet ndonjëherë kjo gjë nuk dihet por do e mësojmë më vonë./intv.al/

rftguyjh.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011887073516846
    array(1) { ["section"]=> string(96) "mos-u-habisni-kur-te-shihni-fytyren-e-kengetares-shqiptare-ne-kartmonedhat-e-dollarit-foto-47369" }