INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e besoni po deshët! VIP-ave me 1 milion ndjekës në INSTAGRAM u bashkohet edhe blogerja shqiptare! [FOTO]

Mos e besoni po deshët! VIP-ave me 1 milion ndjekës në INSTAGRAM u bashkohet edhe blogerja shqiptare! [FOTO]

Publikuar më: 21:07 01-06-2018

Sa vjen dhe fama e artistëve shqiptarë po rritet edhe më shumë…

Deri dje ishin vetëm 7 shqiptarë të cilët e kishin kaluar shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram, por tani u bënë 8. Po në vendin e tetë kush renditet? 

Pikërisht një ndër blogeret shqiptare më të suksesshme dhe ajo është Armina Mevlani. Ajo është gjithmonë në koherencë me trendet e fundit. Gjithmone Armina zgjedh te frymezoje vajzat e reja te cilat synojne te behen blogere, apo edhe vajzat e thjeshta te cilat duan te duken ‘cool’ dhe stil. Së fundmi edhe Armina arriti këtë shifër të ‘çmendur’ ndjekësish./intv.al/

arminaa.png

Mos e besoni po deshët! VIP-ave me 1 milion ndjekës në INSTAGRAM u bashkohet edhe blogerja shqiptare! [FOTO]

Sa vjen dhe fama e artistëve shqiptarë po rritet edhe më shumë…

Deri dje ishin vetëm 6 shqiptarë të cilët e kishin kaluar shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram, por tani u bënë 7. Po në vendin e shtatë kush renditet?

Pikërisht një ndër blogeret shqiptare më të suksesshme dhe ajo është Armina Mevlani. Ajo është gjithmonë në koherencë me trendet e fundit. Gjithmone Armina zgjedh te frymezoje vajzat e reja te cilat synojne te behen blogere, apo edhe vajzat e thjeshta te cilat duan te duken ‘cool’ dhe stil. Së fundmi edhe Armina arriti këtë shifër të ‘çmendur’ ndjekësish./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011229515075684
    array(1) { ["section"]=> string(110) "mos-e-besoni-po-deshet-vip-ave-me-1-milion-ndjekes-ne-instagram-u-bashkohet-edhe-blogerja-shqiptare-foto-60398" }