INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e besoni po deshët, por Noizy me ''TOTO'' lë prapa Dua Lipën në këtë shtet [FOTO]

Mos e besoni po deshët, por Noizy me ''TOTO'' lë prapa Dua Lipën në këtë shtet [FOTO]

Publikuar më: 18:42 19-06-2018

Na vjen keq Dua, por “TOTO” i ka fiksuar të gjithë, ju pëlqen? 

Po bëhen gati 5 ditë që është publikuar kënga e re e Noizyt dhe nuk mund të pritej më mirë se kaq nga publiku.

“Toto” erdhi me reperin e njohur Raf Camora dhe tashmë ka arritur të klikohet mbi 4.7 milion herë në Youtube. Sigurisht që ky sukses është festuar nga Noizy me shoqërinë e tij, por reperi ka sërish arsye për tu gëzuar. Ai ka publikuar një foto në instastory ku ka treguar se kënga e tij “TOTO” është në vend të parë në Zvicër, e siç shihet ka lënë prapa Dua Lipën dhe Calvin Harris me këngën “One Kiss”.

swz.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025970935821533
    array(1) { ["section"]=> string(84) "mos-e-besoni-po-deshet-por-noizy-me-toto-le-prapa-dua-lipen-ne-kete-shtet-foto-62259" }