INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e besoni po deshët, por Kylie Jenner i vendos këtë emër shqiptar produktit të saj të ri, do të çuditeni [FOTO]

Mos e besoni po deshët, por Kylie Jenner i vendos këtë emër shqiptar produktit të saj të ri, do të çuditeni [FOTO]

Publikuar më: 20:22 06-12-2017

Edhe pse në moshë të re, ajo është padiskutim një nga femrat më me ndikim në botë. Kylie Jenner së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë për lajmet mbi shtatzëninë e saj, por ende nuk kemi një konfirmim zyrtar. Megjithatë, zyrtar është fakti që biznesi i saj në fushën e kozmetikës, po ecën në mënyrën më të mirë të mundshme dhe sigurisht që kërkesat janë të shumta. Lidhur me këtë, ajo çdo muaj lançon produkte të reja dhe nuk ka marketing më të mirë se në rrjetet sociale. Por kemi vënë re se produkteve të saj i vendos një emër të veçantë, mirëpo s’na kishte shkuar në mendje se mund t’i vendoste një emër shqiptar.
Teksa ka treguar ngjyrat e reja të buzëkuqëve në Snapchat, na zuri syri emrin “SHERBET”.

shern.jpg

Dyshojmë të ketë një fjalë të tillë në gjuhën angleze dhe me siguri këtu ka gisht make-up artist, Mario ose Arieli që ishte para disa muajsh në Shqipëri.

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013308525085449
    array(1) { ["section"]=> string(116) "mos-e-besoni-po-deshet-por-kylie-jenner-i-vendos-kete-emer-shqiptar-produktit-te-saj-te-ri-do-te-cuditeni-foto-44138" }