INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e besoni po deshet, por këto 8 veprime rrezikojnë me të vërtetë lidhjen tuaj! Mos i bëni më!

Mos e besoni po deshet, por këto 8 veprime rrezikojnë me të vërtetë lidhjen tuaj! Mos i bëni më!

Publikuar më: 22:37 12-06-2018

Detajet bëjnë diferencën...

prandaj duhet të jemi gjithmonë të kujdesshëm nëse duam që lidhja jonë të jetë e shëndetshme. Janë të shumta arsyet që çojnë në shkatërrimin e një marrëdhënie, si tradhëtia, xhelozia, por janë edhe disa veprime të pakontrolloruara që mund ta dëmtojnë atë.

Ja disa prej tyre:

1. Ju kontrolloni vazhdimisht mediat sociale

2. Kontrolloni telefonin e tij-saj çdo ditë.

3. E merrni mbi 10 herë, ndërsa ai është jashtë me shokët (shoqet)

4. Pyesni për mikeshat e tij në punë, ose për çdo femër tjetër që ka të bëjë me të dashurin tuaj ( ose e kundërta për meshkujt)

5. Kontrolloni kartat e tij dhe gjendjen e llogarisë bankare.

6.Humbni kontrollin kur ai/ajo vonohet apo nuk ju përgjigjet në telefon.

7. Dërgoni mesazhe ose merrni numrat në telefonin e tij/saj që ju nuk i njihni.

8. Ju manipuloni situata, për t’i nxjerrë atij/asaj “të vërtetën”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011370182037354
    array(1) { ["section"]=> string(99) "mos-e-besoni-po-deshet-por-keto-8-veprime-rrezikojne-me-te-vertete-lidhjen-tuaj-mos-i-beni-me-61547" }