INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Morena Taraku na zbuloi se është fejuar, por miliarderi iranian reagon me fotot 18+ [FOTO]

Morena Taraku na zbuloi se është fejuar, por miliarderi iranian reagon me fotot 18+ [FOTO]

Publikuar më: 12:05 07-02-2019

Ditën e djeshme krejt papritur këngëtarja Morena Taraku me anë të një postimi në instagram tregoi se është fejuar.

‘I thashë po’ shkruajti ajo në foto kur tregonte një uanzë me gurë diamanti të vendosur në gishtin e fejesës.

Kjo fejese erdhi pas ndarjes së këngëtares nga miliarderi iranian, Sasha Sobhani ndarje që u komentua gjerësisht në mediat online.

Kur u ndanë, Morena e quajti atë gay, ndërsa Sasha nuk ndaloi së ngacmuari këngëtaren shqiptare me postime të ndryshme në rrjetet sociale, madje erdhi edhe në Shqipëri ku u pa në shoqërinë e shumë këngëtareve të famshme.

Por siç duket Sasha tashmë e ka harruar Morenën dhe kur e ka marrë vesh lajmin e fejesës së ish të dashurës ka reaguar në Instastory.

Ai ka vijuar të publikojë disa imazhe nga udhëtimi i tij në Paris dhe disa foto ku shihet me një femër tjetër, duke treguar se nuk ja ndjen fare për Morenën dhe po vazhdon jetën e tij.

morena2.jpg

morena3.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073380470275879
    array(1) { ["section"]=> string(92) "morena-taraku-na-zbuloi-se-eshte-fejuar-por-miliarderi-iranian-reagon-me-fotot-18-foto-86390" }