INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Momenti kur Bleona 'u lë targën' yjeve BOTËRORË! Renditet në vend të #1 të klasifikimit në BILLBOARD, ja faktet! [FOTO]

Momenti kur Bleona 'u lë targën' yjeve BOTËRORË! Renditet në vend të #1 të klasifikimit në BILLBOARD, ja faktet! [FOTO]

Publikuar më: 22:58 09-02-2019

Në korrik të vitit që lamë pas Bleona Qereti publikoi këngën e saj më të re me titullin ‘I Don’t Need Your Love’.

Kënga u pëlqye shumë nga publiku dhe menjëherë u bë pjesë e klasifikimeve botërore.

Projekti i këngëtares seksi është vlerësuar shumë edhe nga kritikët dhe së fundmi ka kapur majat e klasifikimeve. “I Don’t Need Your Love” (remiks) renditet në vendin e parë në ‘Billboard Dance’ duke u bërë kështu kënga më e dëgjuar e momentit në këtë kategori.

Ky është një sukses shumë i madhe për Bleonën pasi, ajo ka lënë pas artistë të njohur si, Miley Cyrus, Ava Max, Kelly Clarkson, Backstreet Boys e Ariana Grande.

BRAVO, Bleona! 

3c232072-1eac-4d50-b40b-259bc851c6b3.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026609897613525
    array(1) { ["section"]=> string(117) "momenti-kur-bleona-u-le-targen-yjeve-boterore-renditet-ne-vend-te-1-te-klasifikimit-ne-billboard-ja-faktet-foto-86581" }