INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja shqiptare i bën koment Rita Orës por ajo e bën të pendohet [FOTO]

Moderatorja shqiptare i bën koment Rita Orës por ajo e bën të pendohet [FOTO]

Publikuar më: 23:10 09-11-2017

Disa nga këngëtaret shqiptare edhe kanë patur kontakt me Rita Orën dhe një ndër to është edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, e cila përflitet të bashkëpunojë me të së shpejti. Rita së fundmi ka bërë postuar në Instagramin e saj një video ku shfaqet si prezantuese e MTV EMA 2017. Dhe tek ky postim ajo që vihet re është komenti i moderatores shqiptare, Albana Osmani. Ajo i uron fat në koment por mesa duket Rita as nuk e ka parë fare edhe nuk i ka bërë asnjë “like”. Dhe me siguri tashmë Albana duhet të jetë penduar pasi priste ndonjë reagim nga këngëtarja, shkruan intv.al. Rita gjithmonë është shprehur krenare që është shqiptare dhe se i do shqiptarët por mesa duket nuk ka patur kohë ose nuk e ka parë fare si koment pasi si moderatorja ka edhe shumë komentuese të tjerë./intv.al/ 

alb.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00085902214050293
    array(1) { ["section"]=> string(81) "moderatorja-shqiptare-i-ben-koment-rita-ores-por-ajo-e-ben-te-pendohet-foto-41502" }