INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja shqiptare e sportit: Do e refuzoja Bekim Balajn, pasi është i konsumuar nga vajzat! [VIDEO]

Moderatorja shqiptare e sportit: Do e refuzoja Bekim Balajn, pasi është i konsumuar nga vajzat! [VIDEO]

Publikuar më: 21:26 09-05-2018

Bekim Balaj është një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares dhe shpesh here përflitet në media për lidhjet e tij me vajzat e ekranit dhe jo vetëm. Në emisionin 'Fun Day' me Fatma Methasani ishte e ftuar Ueda Kullakshi, moderatorja më e re e emisionit sportiv ‘Adrenalinë’ në INTv.

Fatma vendosi t’i bëjë një lojë Uedës, duke e pyetur se me kë prej futbollistëve do pinte një kafe ose jo apo kujt do ia kthente një mesazh dhe kujt jo. Në ekran shfaqen disa prej futbollistëve shqiptare dhe kur shfaqet Bekim Balaj, Ueda shprehet kështu:

"Bekim Balaj, mendoj se jo nuk do e pija një kafe me të", ndërkohë Fatma i thotë: "Po pse shumë vajza e kanë pirë me të një kafe"
"Pikerisht! Kjo është aryeja kryesore, se është mjaft i konumuar tashmë", ia kthen moderatorja e emisionit ‘Adrenalinë’. Për më shumë ndiqni intervistën më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022859573364258
    array(1) { ["section"]=> string(104) "moderatorja-shqiptare-e-sportit-do-e-refuzoja-bekim-balajn-pasi-eshte-i-konsumuar-nga-vajzat-video-57860" }