INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja poston këtë FOTO, plasin komentet ofenduese! Këngëtarja shqiptare: Të gjithë po i bëjnë ZOOM ...

Moderatorja poston këtë FOTO, plasin komentet ofenduese! Këngëtarja shqiptare: Të gjithë po i bëjnë ZOOM ...

Publikuar më: 17:50 03-07-2018

Aulona Musta është një ndër moderatoret më IN dhe më në formë që shohim në ekranet e TV shqiptare. Ajo shpesh herë bën postime mjaft frymëzuese për ndjekësit në Instagram-in e saj. Shumë e falenderojnë dhe këtë 'feedback' ajo e tregon edhe nëpërmjet 'insta story'. Por ka shumë persona të cilët nuk janëaq pozitive me moderatoren, Musta.

Një foto e postuar nga moderatorja ka ngjalluar shumë polemika në rrjet. Fansat (ndjekësit) janëndarë në dy pjesë, ata që e mbështesnin dhe ata, të cilët e "kryqëzuan", madje pati edhe ofendime. Por Aulona nuk ka lënë askënd pa përgjigje dhe iu është pëgjigjur monedhë.

Më poshtë mund të shihni disa nga debatet e moderatores me ndjekësit, ndër komentuesit e shumtë ishte dhe këngëtarja shqiptare, Orgesa Zaimi, e cila shkruan: "HA HA HA dhe të gjithe po bejne zoom fotos ...", ndërkohë Aulona i ka dhënë një sqarim siç e shihni në foton më poshtë./intv.al/

 

0c12f640-05ae-42e9-939b-f28bb4f4caf2.jpg

a6190f58-3504-4bfb-baea-99a0e51b09f5.jpg

4912041b-3ef7-413b-be82-b0b5303e0bb7.jpg

edbb2e42-4af2-4910-93d3-f56b19c2ac4f.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026149749755859
    array(1) { ["section"]=> string(107) "moderatorja-poston-kete-foto-plasin-komentet-ofenduese-kengetarja-shqiptare-te-gjithe-po-i-bejne-zoom-63664" }