INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja e njohur i hap sfidë Luana Vjollcës, kush duket më seksi? [FOTO]

Moderatorja e njohur i hap sfidë Luana Vjollcës, kush duket më seksi? [FOTO]

Publikuar më: 17:20 27-12-2017

Luana Vjollca është një nder personazhet më të ndjekur në showbiz-in shqiptar por nuk ngelet pas edhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj. Por duket se përveç se janë moderatore të suksesshme, të dyja kanë stil dhe këtë herë bënë “xing” me veshjen e tyre edhe pse Luana ishte e para e cila e ka veshur këtë jumpsuit rozë, si në fotot më poshtë. Vlen të thuhet se dhe Rudina edhe Luana duken mjaft bukur por , kush duket me seksi? Këtë e vendosni ju./intv.al/

70403-640-0-5a43a4514ade2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024938583374023
    array(1) { ["section"]=> string(78) "moderatorja-e-njohur-i-hap-sfide-luana-vjollces-kush-duket-me-seksi-foto-46052" }