INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatores së njohur i bie të fikët në transmetim live [VIDEO]

Moderatores së njohur i bie të fikët në transmetim live [VIDEO]

Publikuar më: 21:26 01-11-2017

Moderatores që i foli Rita Orës për shqiptarët i bie të fikët në transmetim live…

Ky Halloween me siguri ka qenë shumë i frikshëm për ndjekësit e emisionit të Wendy Williams. Teksa po fliste në emision moderatorja nuk ndihet mirë dhe duket se diçka po e mbyste, në atë moment i bie të fikët. Menjëherë filloi transmetimi i reklamave, të cilat ishin shumë të gjata. Dhe pas reklamave Wendy u kthye në sërish në studio ku sqaroi gjithçka dhe përseri e veshur si Lady Liberty.

“Nuk ishte në skenar. Ndjeva shumë nxehtë nga kostumi dhe më ra të fikët. E dini çfarë unë jam kampione dhe ja ku kthehem sërish”.

Më poshtë mund të shihni edhe videon kur moderatores i bie të fikët./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012084007263184
    array(1) { ["section"]=> string(67) "moderatores-se-njohur-i-bie-te-fiket-ne-transmetim-live-video-40689" }