INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja seksi i jep lamtumirën ‘Victoria’s Secret’ [FOTO]

Modelja seksi i jep lamtumirën ‘Victoria’s Secret’ [FOTO]

Publikuar më: 15:23 21-11-2017

Brazilianja është konisderuar për më shumë se një dekadë si njëra nga modelet më të njohura të ‘Victoria’s Secret’.

Por ajo së fundmi ka bërë zyrtarrsht publik lajmin e largimit duke mos qenë më njëra prej ëngjëjve të   ‘Victoria’s Secret’. Sfilata e djeshme në Shanghai shënoi edhe atë të fundit të modeles Alessandra Ambrosio e cila me anë të një postimi të bërë në Instagramin e  saj, ka ndarë emocionet bashkë me lamtumirën.  “Fjalët nuk e përshkruajnë dot se sa mirënjohëse jam që kam punuar me këtë markë të mrekullueshme që më frymëzon mua dhe gjithë gratë e botës.  As në ëndërr se kisha imagjinuar se do të realizoja 17 shfaqje të Victoria’s Secret. Faleminderit gjithë familjes së madhe që i bëtë këto kujtime të paharrueshme.Mbrëmja e djeshme më ka bërë shumë të ndjeshme sepse duhet t’i thoja mirupafshim motrave të mia, por gjithsesi në realizuam shfaqjen më të madhe ndonjëherë. S’do ta bëja kurrë këtë rrugëtim pa ndihmën dhe mbështetjen e fansave të mi. Jam kaq krenare që kam qenë gjatë në ‘Victoria’s Secret’. Do t’ju dua përgjithmonë”, u shpreh 36 vjeçarja.

plplpl.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00075697898864746
    array(1) { ["section"]=> string(59) "modelja-seksi-i-jep-lamtumiren-victoria-s-secret-foto-42632" }