INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja e veçantë Winnie Harlow merr lajmin e jetës, reagimi i saj është emocionues [VIDEO]

Modelja e veçantë Winnie Harlow merr lajmin e jetës, reagimi i saj është emocionues [VIDEO]

Publikuar më: 19:13 09-09-2018

Një tjetër modele do të bëhet pjesë e sfilatës më të rëndësishme të modës dhe e kemi fjalën për Victoria’s Secret që do të zhvillohet këtë nënëtor. Në një postim në Instagram këtë fundjavë, Winnie Harlow zbuloi se edhe ajo do të jetë për herë të parë një ëngëll i Victoria’s Secret. Ky ka qenë një ndër lajmet më të mirë që ajo ka marrë në jetë dhe sidomos në aspektin profesional.

Ajo ka shpërndarë me të gjithë ndjekësit lajmin e mirë duke shpjeguar gjithashtu të gjitha ndjesitë dhe emocionet që ka patur teksa ka shkuar në casting e VS. Ajo ka përshkruar se ka qenë shumë nervoze, por tani shumë e lumtur që do bëhet pjesë e sfilatës në nëntor.


Sigurisht që për Winnie, kjo është një ëndërr që tashmë iu realizua.

View this post on Instagram

I had a break down before i walked into the most nerve wrecking casting of my life. I asked my driver to go around the block twice before i could walk into the @VictoriasSecret offices so i could re coup, and remember (while my trainer @bodybymato reminded me on the phone through sobs - thank you lol) how hard I’ve been working! I went in and made new friends and saw old friends and it already felt like home! We patiently waited while @ed_razek @johndavidpfeiffer @monica.mitro @10magazine carefully took time to get to know each girl. When it was finally my time, within my nervous storm of anticipation i changed into a black Victoria Secret set and stepped out!!!! I spoke to them about Jamaica, @nick_knight , my abs, and how i was beyond honoured to be given the opportunity to try out.. then I walked for my life!!!! I can’t believe this!! Thank you for giving me all the energy and kindness in that room! Thank you for allowing me to walk for VICTORIA’S SECRET! Thank you to my agencies @firstaccessent @womenmanagementnyc @women_paris @thesquadmanagement my pr @remibrb my agent @mannyuk and mama bears #sarahstennett & @thelilmisse for having my back supporting and believing in me! I love you guys you’re FAMILY!! Thank you mommy for praying with me everyday for the past 3 days. And thank you so much to my fans who have been pushing me forward to this point in my career. I’m so blessed thank you Lord!! IM WALKING THE VICTORIA’S SECRET SHOW! Thank you Vogue for the exclusive interview ?????

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009598970413208
    array(1) { ["section"]=> string(94) "modelja-e-vecante-winnie-harlow-merr-lajmin-e-jetes-reagimi-i-saj-eshte-emocionues-video-71036" }