INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja e njohur guxon dhe pozon pa make up për Vogue [FOTO]

Modelja e njohur guxon dhe pozon pa make up për Vogue [FOTO]

Publikuar më: 15:02 02-02-2018

Pak femra do ta bënin këtë, e aq më pak një modele e cila duhet të përcjellë imazhin e perfektes.

Por 37 vjeçarja Gisele Bündchen sapo e bëri . Ajo është fotografuar në kzuhinën e saj ku tregohej e veshur me një pulovër të thejshtë dhe një palë pandofla.

Ajo gjithashtu ndau dhe disa foto me bashkëshortin e saj Tom Brady dhe fëmijët e tyre.

Jemi të sigurtë që Gisele sapo solli tendëncën më të re të fotove të vajzave. 

gisele.jpg

3fff5f30e07a1a3cad5f248332bcc3f1.jpg

91a722b99a91ab09324d0dbdc474c4b9.jpg

c4438c8602fd6ff500cce62cfd79d231.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Stil, luani me lulet e dimrit [FOTO]
»

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00417399406433
    array(1) { ["section"]=> string(64) "modelja-e-njohur-guxon-dhe-pozon-pa-make-up-per-vogue-foto-49210" }