INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Modelet e fundeve për stinën vjeshtë/dimër 2017-2018 [FOTO]

Modelet e fundeve për stinën vjeshtë/dimër 2017-2018 [FOTO]

Publikuar më: 13:46 14-11-2017

Pavarësisht se sa ftohtë mund të jetë, fundet nuk mund të largohen nga gardëroba jonë.
Ja cilat janë tendencat më të pëlqyera për këtë stinë, ku në sy bije lëkura, ngjyra gri dhe velvet. /intv.al/

ef9909462a067e069500e8d8e326e285--wrap-midi-skirt-midi-skirt-spring.jpg4d22d88b17165e05e9e5c38ed0d3545f--grey-suede-skirt-suede-mini-skirt.jpg

gettyimages-856899980_master.jpg

gettyimages-859498468_master.jpg

300c653a6d36d04f7785ed4e1402b301--suede-shirt-outfit-button-skirt-outfit.jpg

DEXCV.PNG

DO.PNG

SA.PNG

Marr nga Ebru

 

 

D.PNG

Marr nga Helin Kinem dhe Cetin

2398229401_2_1_1.jpg

IFGF.PNG

GT.PNG

TGF.PNG

N.PNG

HUI.PNG

FDD.PNG

LI.PNG

2398229800_1_1_1.jpg

4369251800_1_1_1.jpg

4387353800_2_3_1.jpg

1639184800_2_3_1.jpg

4387257065_9_2_1.jpg

1639177033_9_1_1.jpg

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00083208084106445
    array(1) { ["section"]=> string(63) "modelet-e-fundeve-per-stinen-vjeshte-dimer-2017-2018-foto-41913" }