INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Modë, palltoja trendi më IN i sezonit [FOTO]

Modë, palltoja trendi më IN i sezonit [FOTO]

Publikuar më: 10:50 08-11-2017

Fundi i vjeshtës ka trokitur dhe i ftohti po mbizotëron kudo.

Por në përpjekje për të gjetur pak ngrohtësi në veshjet tona duhet të kujdesemi edhe për look-u tonë të dukemi sa trendy dhe IN me tendencat e fundit.

Prandaj në këtë shkrim INTV.al ju përcjell modën më të fundit të palltove të cilat sigurisht janë protagonistet kryesorë të këtij sezoni.

Shtëpitë e Modës si Dior, Armani apo Chanel na këshillojnë pallto të gjata, ku mesa duket ngjyra gri është mbizotëruese. Ndërsa Chanel luan me të bardhën dhe të argjentën. Më poshtë mund të shihni tendencat 2017-2018.

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012249946594238
    array(1) { ["section"]=> string(47) "mode-palltoja-trendi-me-in-i-sezonit-foto-41305" }