INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mjeshtër në fushë, por Granit Xhaka paska talentin që të gjitha femrat do e donin te i dashuri i tyre! [FOTO]

Mjeshtër në fushë, por Granit Xhaka paska talentin që të gjitha femrat do e donin te i dashuri i tyre! [FOTO]

Publikuar më: 22:50 08-11-2018

Arsenali ka gjetur një “yll” të ri në skuadrën e saj dhe ai është Granit Xhaka, lojtari i cili po konsiderohet shumë i rëndësishëm për skuadrën nga ekipi dhe nga mediat angleze e këtë e kanë treguar fare mirë performancat e tij në fushën e blertë.

Mirëpo siç duket Graniti nuk është “mjeshtër” vetëm në fushën e blertë, por edhe në atë të gatimit. E keni parasysh shprehjen “dashuria vjen nga stomaku”? Këtë na e vërteton çifti Xhaka dhe duhet ta pranojmë që Leonita është me fat.

Përmes një postimi në “Instastory”, Xhaka tregon se është një shef i vërtetë dhe me mjeshtëri arrin të gatuajë disa gjëra njëkohësisht, duke përkëdhelur partneren e tij.

Menuja e darkës duket se përfshin supën, spagetti si dhe salmon me perime të ziera! Lum Leonita!

grano.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079560279846191
    array(1) { ["section"]=> string(111) "mjeshter-ne-fushe-por-granit-xhaka-paska-talentin-qe-te-gjitha-femrat-do-e-donin-te-i-dashuri-i-tyre-foto-78103" }