INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Miss-i shqiptar i nxjerr të palarat produksionit: Ata nuk më...[FOTO]

Miss-i shqiptar i nxjerr të palarat produksionit: Ata nuk më...[FOTO]

Publikuar më: 11:12 12-10-2017

Ndodh shpesh që marrëdhëniet e bashkëpunimit të përfundojnë edhe keq.

Rasti i fundit është ai i Klaudia Kalias e cila u kurorëzua “Miss Grand Internacional”  dhe produksionit të spektaklit.

Ajo i ka nxjerrë të palarat produksionit duke zbulkuar arsyen  se pse nuk përfaqësoi Shqipërinë në Vietnam. Sipas saj, faji ishte i produksionit të cilit nuik i siguruan një shoqërues.

Ja çfarë shkruan Klaudia për të gjithë ndjekësit e saj në Facebook:

Per te gjithe adhuruesit e mi qe me kan mbeshtetur dua tju them qe me vjen keq qe nuk mund ta perfaqsoja Shqiperine ne Vietnam per arsye se shteti apo nese mund ta themi me mire produksioni perkates nuk i mbeshtet artistet . Edhe pse Miss Grand International qe aktualisht po mbahet ne Vietnam me mundesoi pjesen e pageses ku gjithashtu dhe vizen arrita ta merrja pra cdo gje ishte gati I vetmi problem ishte qe nuk kisha asnje shoqerues qe mund te me shoqeronte dhe as nje mbeshtetje nga produksioni apo shteti jon .Faleminderit pa mas mbeshtetesit e mi dhe organizaten e Miss Grand International qe me mbeshteten gjithashtu dhe fansave ne mbare boten per votat online qe her pas here me klasifikuan nder me te bukurat ne te gjithe boten .Pra ne top 5 e me te bukurave . Faleminderit fansave ne Shqiperi gjithashtu dhe mos u merzisni sepse "big projects are coming " nderkombetar gjithashtu ( Me vjen keq per disa qe nxjerrin hamendesime)

klaaaa_1.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.16142678260803
    array(1) { ["section"]=> string(70) "miss-i-shqiptar-i-nxjerr-te-palarat-produksionit-ata-nuk-me-foto-38742" }