INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mirë bëre! Bebe Rexha e sheh “në rrugë” Rihannën dhe i thotë atë që do ia thonim të gjithë! [FOTO]

Mirë bëre! Bebe Rexha e sheh “në rrugë” Rihannën dhe i thotë atë që do ia thonim të gjithë! [FOTO]

Publikuar më: 21:34 05-06-2018

Apo nuk do ia thonit ju? 

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të mira të momentit në të gjithë botën dhe nga java në javë po pushton chartet muzikore me hitet e saj. E diçka që e bën shumë të veçantë është fakti që nuk e mohon asnjëherë origjinën e saj shqiptare. Bebe Rexha është shumë e pëlqyer nga publiku, të cilët i mban të përditësuar me foto dhe video nga më të ndryshmet.

Së fundmi teksa po ecte në rrugët e Amerikës, në një ndërtesë të madhe ka parë një poster të madh të këngëtares nga Barbadosi Rihanna e cila shfaqet me një palë të brendshme nga linja e saj e lançuar së fundmi.

Bebes i ka pëlqyer shumë dhe i ka thënë që është shumë seksi, siç duket në këtë foto.

sex.jpg

 

Epo e vërteta duhet thënë!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086910724639893
    array(1) { ["section"]=> string(85) "mire-bere-bebe-rexha-e-sheh-ne-rruge-rihannen-dhe-i-thote-ate-qe-do-ia-thonim-t-60794" }