INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Miranda Kerr ndryshon look…Ja si duket modelja tani

Miranda Kerr ndryshon look…Ja si duket modelja tani

Publikuar më: 14:10 16-03-2016

Ajo është një nga supermodelet më të famshme ne botë.

Ylli i Victoria’s Secret ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj.  Modelja 32 vjeçare ka prerë floket dhe nga brune, është shndërruar në bionde.

Ishte pikërisht eventi i firmës së çantave  “Samantha Thavasa” ne “Gates Store”,  Japoni, vendi ku modelja e njohur u shfaq me look-un e saj të ri , tërheqëse si gjithmonë.

E veshur me një fustan të bardhë, të ngushtë dhe me një çantë roze  tërhoqi vëmendjen e të gjithë të pranishmeve në këtë event.    

Miranda Kerr 1   

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024878978729248
    array(1) { ["section"]=> string(56) "miranda-kerr-ndryshon-look-ja-si-duket-modelja-tani-3335" }