INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS

Ministrja e Shëndetësisë viziton dhe uron bebet e para të 2018[VIDEO]

Publikuar më: 14:37 01-01-2018

Fëmija i parë i 2018, Laeli dhe nëna e tij janë vizituar nga Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Ministrja ka takuar dhe uruar edhe bebet e nënat e tjera që kanë lindur gjatë gjithë mesnatës. Janë rreth 16 foshnja që lindën në dy maternitetet e Tiranës përgjatë gjithë natës së ndërrimit të viteve. 

Ajo iu ka uruar jetë të gjatë fëmijëve dhe nënave të tyre dhe i dhënë dhurata duke i gëzuar.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025649070739746
    array(1) { ["section"]=> string(68) "ministrja-e-shendetesise-viziton-dhe-uron-bebet-e-para-te-2018-46403" }