INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Miley Cyrus këndon për ndarjen në

Miley Cyrus këndon për ndarjen në "Week Without You" [AUDIO]

Publikuar më: 18:06 29-09-2017

Albumi i plotë “Younger Now” i Miley Cyrus do të dalë në treg më 29 shtator, por para kësaj, ajo publikoi një tjetër këngë “Week Without You”.

Ndërkohë që mjaft mirë mund t’i referohet Liam Hemsëorth (ashtu si Malibu), teksi i këngës nuk është një tekst tipik për dashurinë. Në fakt flet për të qënurit singëll dhe e pavaruar, por pavarësisht tundimit, ka diçka të fortë që e mban atë dhe Liam së bashku.

Dëgjoni këngën më poshtë:

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012059211730957
    array(1) { ["section"]=> string(62) "miley-cyrus-kendon-per-ndarjen-ne-week-without-you-audio-37273" }