INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Miley Cyrus bëhet sërish ''një vajzë e keqe''! Ja xhinset e shkurtra, ku këngëtares i duken tërësisht të pasmet[FOTO]

Miley Cyrus bëhet sërish ''një vajzë e keqe''! Ja xhinset e shkurtra, ku këngëtares i duken tërësisht të pasmet[FOTO]

Publikuar më: 20:04 07-02-2019

Nuk ka asnjë barierrë midis Miley Cyrus dhe xhinseve të saj.

Këngëtarja na surprizoi të gjithëve kur në “Instagram-in” postoi foton me xhinset e shkurtra, të cilat kishin disa të grisura gjigande në të pasmet e saj.

26 vjeçarja dukej mjaft e rehatshme në to duke bërë edhe disa poza mjaft provokative.

Siç mund ta vëmë re ky trend ishte goxha në modë vitin e kaluar, kur mbizotëronin xhinset tepër të shkurtra, ndërsa këtë vit mesa duket do t’i shtojmë një nuancë tjetër.

Të grisura gjigande ku të pasmet duken tërësisht dhe ku imagjinatës i lihet shumë pak vend.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.017884016036987
    array(1) { ["section"]=> string(116) "miley-cyrus-behet-serish-nje-vajze-e-keqe-ja-xhinset-e-shkurtra-ku-kengetares-i-duken-teresisht-te-pasmet-foto-86428" }