INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Miku i ngushtë i Kylie Jenner i poston videon duke bërë twerk këngëtares shqiptare [VIDEO]

Miku i ngushtë i Kylie Jenner i poston videon duke bërë twerk këngëtares shqiptare [VIDEO]

Publikuar më: 11:46 03-12-2017

Kylie Jenner është një ndër femrat më seksi në botë por edhe këngëtarja shqiptare mban po atë status...seksi.

Prej kohësh ajo jeton në Amerikë aty ku edhe bashkëjeton edhe me një nder miqtë më të ngushtë të së voglës nga motrat Kardashian-Jenner, Kylie por jo vetëm pasi është mik i kësaj familje. Bëhet fjalë për Anxhelinën e cila se fundmi ka patur ditëlindjen dhe ndër gjithë urimet e shumta shihej edhe ai i M.U.A Arielit, i cili tashmë njihet mjaft mirë nga shqiptarët, si grimier i familjes Kardashian-Jenner por edhe si mik i ngushtë i Anxhelinës. Ariel ka postuar dy video në InstaStory, ku uron Anxhelinën, e cila në video shihet duke kërcyer twerk dhe duke shijuar pafund momenti. Grimieri i famshëm ka treguar se e do këngëtaren shqiptare si një motër të vërtetë. Sic mund ta shihni edhe në videon më poshtë./intv.al/

Miku i ngushtë i Kylie Jenner i poston videon duke bërë twerk këngëtares shqiptare [VIDEO] from Armend Dumbo on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027611255645752
    array(1) { ["section"]=> string(94) "miku-i-ngushte-i-kylie-jenner-i-poston-videon-duke-bere-twerk-kengetares-shqiptare-video-43774" }