INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Midis karrierës dhe Justin Bieber, Hailey Baldwin kë do të zgjedhë? Ja përgjigjia e modeles [FOTO]

Midis karrierës dhe Justin Bieber, Hailey Baldwin kë do të zgjedhë? Ja përgjigjia e modeles [FOTO]

Publikuar më: 16:36 11-09-2018

Ndërkohë Hailey Baldwin dhe Justin Bieber kanë bërë shfaqjet e tyre gjatë Javës së Modës në Nju Jork, Hailey tha se ajo nuk do të jetë më kaq e angazhuar në fushën e modelingut për të kaluar më shumë kohë me të fejuarin e saj. 

Në sfilatën e modës së Carolina Herrera, Hailey komentoi disa këshilla që xhaxhai i saj Alec Baldwin i ka dhënë asaj. Sipas xhaxhait të Hailey, ajo dhe Justin duhet të shpenzojnë sa më shumë kohë të jetë e mundur së bashku dhe ajo pajtohet plotësisht me këtë gjë. "Është vendim i zgjuar dhe i rëndësishëm. Duhet gjithmonë të vendosni familjen mbi punën, pa marrë parasysh se çfarë", është shprehur Hailey Baldwin.

Hailey dhe Justin më herët u thanë se po marrin kohën e tyre për të planfikuar dasmën dhe se duan që të shpenzojnë sa më shumë kohë bashkë.

 

Hailey-Baldwin-Shorts-Sheer-Shirt-Justin-Bieber.jpg

Hailey-Baldwin_-Carolina-Herrera-Fashion-Show--05.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072729587554932
    array(1) { ["section"]=> string(100) "midis-karrieres-dhe-justin-bieber-hailey-baldwin-ke-do-te-zgjedhe-ja-pergjigjia-e-modeles-foto-71327" }