INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mezi po e prisnit?! Noizy dhe Ledri ju tregojnë se kur mund të shihni videoklipin e tyre [FOTO]

Mezi po e prisnit?! Noizy dhe Ledri ju tregojnë se kur mund të shihni videoklipin e tyre [FOTO]

Publikuar më: 21:31 21-11-2017

Sapo ka filluar numërimi prapa… Videoklipi I reperëve është gati në “furrë”… Ja kur publikohet klipi

Padiskutim do të jetë një HIT pasi të shumtë ndjekësit që i preferojnë Ledrin dhe Noizyn. Dyshja ka paralajmëruar se kënga e shumëpritur del nesër. Këtë kanë dashur të nënkuptojnë dy reperët përmes postimeve në rrjete sociale. Nese bëni një xhiro nga Instagrami i Zinizin edhe Ledri Vulës do të shihni se në postimet e fundit çunat kanë të njëjtin mbishkrim krahas fotove. Me siguri nesër do bëhet nami në rrjete sociale. Tani na ngelet vetëm të presim!/intv.al/ 

 

neser

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Neser ?

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027608871459961
    array(1) { ["section"]=> string(97) "mezi-po-e-prisnit-noizy-dhe-ledri-ju-tregojne-se-kur-mund-te-shihni-videoklipin-e-tyre-foto-42668" }