INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mezi po e prisni? Pamjet e para të 'X-Men: Dark Phoenix' i shihni këtu [VIDEO]

Mezi po e prisni? Pamjet e para të 'X-Men: Dark Phoenix' i shihni këtu [VIDEO]

Publikuar më: 15:24 25-12-2018

Personazhet më të njohur e më të spikatur të sagës “X-Men” do të rikthehen në ekranin e madh më 14 shkurt 2019 me “X-Men: Dark Phoenix”, filmin e 13-të dhe kapitullin e parë të trilogjisë së re.

“X-Men: Dark Phoenix” do të lidhet direkt me ngjarjet e “X-Men: Apocalypse”, të ambientuara në vitin 1992.

Ndodhitë do të nisin 10 vite më vonë, me mutantët e Charles Xavier, në një mision hapësinor që do të përballë një jashtëtokësore me emrin Lilandra (Jessica Chastain) dhe karakterin e ri të Jean Grey.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086290836334229
    array(1) { ["section"]=> string(78) "mezi-po-e-prisni-pamjet-e-para-te-x-men-dark-phoenix-i-shihni-ketu-video-82586" }