INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Messi fitues i “Topi i Artë 2017”!?

Messi fitues i “Topi i Artë 2017”!?

Publikuar më: 11:11 13-11-2017

Lion Mesi dhe Kristiano Ronaldo janë dy pretendentët kryesor për trofeun Topi i Artë 2017.

Specialistet e sportit shprehen se fituesi i çmimit "THE BEST 2017" Ronaldo është në avantazh ndaj yllit argjentinasit.

Megjithatë një gazetë Franceze ka shfaqur në kopertinë mesin si fitues, çka ka sjell debate.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00406503677368
    array(1) { ["section"]=> string(37) "messi-fitues-i-topi-i-arte-2017-41784" }