INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mësoni sa € kushton fustani që Rashel Kolaneci dhe Lori Hoxha bënë ‘’xing’’ [FOTO]

Mësoni sa € kushton fustani që Rashel Kolaneci dhe Lori Hoxha bënë ‘’xing’’ [FOTO]

Publikuar më: 18:37 12-01-2018

Mbase nuk çuditeni për shifrat kur bëhet fjalë për Lori Hoxhën, tashmë dhe për Kolanecin...

Lori është ndër blogeret më të famshme shqiptare gjithashtu dhe më të ndjekura. Ndërsa Rashel Kolaneci është ajo vajza seksi që bëri për vete gjithë publikun shqiptar që në daljet e saj të para në televizion. Pak kohë më parë vajzat bënë ‘xing’ me veshjen e tyre, shkruan intv.al. Faqja ‘Whatthaywearing” ka publikuar një foto të Lorit ku tregon se fustani i veshur nga ajo ka kushtuar 5360 euro. Duhet thënë se fustani i tregon vajzat akoma edhe më seksi./intv.al/

lori_rashel.jpg

 575.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011508464813232
    array(1) { ["section"]=> string(80) "mesoni-sa-kushton-fustani-qe-rashel-kolaneci-dhe-lori-hoxha-bene-xing-foto-47372" }