INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mësoni cilat ishin vajzat VIP shqiptare që u ngjitën në skenë me Rita ORA-n! Ja si u bë e mundur të performonin së bashku me yllin botëror [VIDEO]

Mësoni cilat ishin vajzat VIP shqiptare që u ngjitën në skenë me Rita ORA-n! Ja si u bë e mundur të performonin së bashku me yllin botëror [VIDEO]

Publikuar më: 19:15 04-06-2018

Mbrëmja e së dielës ka qenë një ndër netët më të paharrueshme të të gjithë shqiptarëve, pasi Rita Ora perfomoi HIT-et e saj në një koncert madhështor Sheshin Skënderbej. 250 mijë shqiptarë u mblodhën në shesh për të ndjekur këngëtaren shqiptare.

Por Rita më shumë se të gjithë lumturoi disa vajza bukuroshe shqiptare për t’i ftuar në skenë të performonin së bashku. Madje fatlumet ishin vajza të famshme dhe këtë e mësuam teksa u ngjitën në skenë krah Rita Orës teksa këndoi këngën e saj të fundit “Girls”. Në skenë ishin moderatoret e njohura, Anjeza Maja, Eva Murati, Anna, vogëlushja e moderatorit Ardit Gjebrea, si dhe aktorja e njohur shqiptare, Enxhi Cuku.

intv.al ka kontaktuar me akoren e dashur për publikun shqiptar dhe Enxhi na ka rrëfyer momentin “magjik”, ku shumë do donin të ishin në vendin e saj dhe vajzave të tjera. Ajo na tregoi se vajzat u zgjodhen rastësisht një nga koordinatoret nga backstage, duhet të zgjidhte disa vajza për të performuar këngën ‘Girls’ me Ritën. Enxhi tregoi se Rita u tregua shumë e dashur me to në skenë dhe me telefonat në duar, ato regjistruan këto momente, të cilat do të jenë kujtime që do mbeten gjithmonë në memorien e tyre./intv.al/

 

Great night, beautiful memory ❤@ritaora Photo: @gentonuzi

A post shared by Enxhi Cuku (@enxhicuku) on

Side by side with Rita ??❤️ photo @gentonuzi

A post shared by ??TV Presenter/TopChannel (@anjezamaja) on

Dance of the year ?❤️@ritaora @arditgjebrea

A post shared by ??TV Presenter/TopChannel (@anjezamaja) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040981769561768
    array(1) { ["section"]=> string(149) "mesoni-cilat-ishin-vajzat-vip-shqiptare-qe-u-ngjiten-ne-skene-me-rita-ora-n-ja-si-u-be-e-mundur-te-performonin-se-bashku-me-yllin-boteror-video-60686" }