INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Merr fund dilema shumëvjeçare! Ky dokumentar zbulon të vërtetën e madhe të vrasjes së 2 Pac [FOTO]

Merr fund dilema shumëvjeçare! Ky dokumentar zbulon të vërtetën e madhe të vrasjes së 2 Pac [FOTO]

Publikuar më: 12:45 05-07-2018

Vrasja e 2Pac ishte një nga vrasjet më të bujshme që u përfol për vite me radhë. Ende, edhe sot vazhdon të diskutohet goxha e vërteta e vrasjes së tij. Para 22 vitesh Tupac u qëllua për vdekje teksa ecte me makinë në Las Vegas nga një person që po udhëtonte me kadillak të bardhë.

Tashmë, mund të mësojnë më tepër mbi vrasjen të gjithë përdoruesit e platformës Netflix. Aty shfaqen një seri dokumentarësh: Unsolved: the Tupac and Biggie Murders, të cilët janë bazuar në të dhënat e FBI-së dhe afishet e policisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Të dhënat e plota që do të zbulojnë të vërtetën e madhe, flitet se do të shfaqen ne serinë e plotë në Netflix.

1_jMoj2mVFVHKv8yuH1hbdvQ.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088660717010498
    array(1) { ["section"]=> string(101) "merr-fund-dilema-shumevjecare-ky-dokumentar-zbulon-te-verteten-e-madhe-te-vrasjes-se-2-pac-foto-63886" }