INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Menduat se French Montana nuk e mbështeti Era Istrefin? Ja e vërteta [FOTO]

Menduat se French Montana nuk e mbështeti Era Istrefin? Ja e vërteta [FOTO]

Publikuar më: 16:16 02-10-2017

Të shumtë ishin personat që e kritikuan reperin e njohur, French Montana për shkak se nuk mbështeti kengetaren shqiptare, Era Istrefin por ja si eshte e verteta…

“No I Love Yous” u bë menjëhere sensacion i momentit në YouTube. Kënga e dyshes, Era Istrefit dhe French Montanës pati vëmendje të madhe në media si dhe publik.  Dhe ajo që të gjithë kemi pritur ishte të shihnim teksa French Montana mbështeste Erën në rrjetin social, Instagram por kjo gjë nuk ndodhi dhe nuk ka ndodhur akoma. Edhe pse të gjithë e “poshtëruan” me komente por ne të intv.al ju themi se reperi i i njohur e ka mbështetur Erën nëpërmjet rrjetit social Twitter. Madje ai ka shpërndare edhe një foto-lajm nga një fanse e Erës ku tregonte se kënga e dyshes po dëgjohet në iTunes, shumë pak pas publikimit. Në Zvicer është e pozicionuar në vend të 65, në Kanada në vendin 85 dhe në Zelandën e re në vendin e 138. Suksesi I tyre po vazhdon akoma pasi vetëm në ditën e parë arritën shifrën e 1 milion klikimeve në YouTube./intv.al/

freeee.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012099742889404
    array(1) { ["section"]=> string(78) "menduat-se-french-montana-nuk-e-mbeshteti-era-istrefin-ja-e-verteta-foto-37948" }