INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Melek'' rikthehet sërish! Videoja e serialit të ri po bën xhiron e rrjetit... Me siguri edhe ju do përloteni [VIDEO]

''Melek'' rikthehet sërish! Videoja e serialit të ri po bën xhiron e rrjetit... Me siguri edhe ju do përloteni [VIDEO]

Publikuar më: 11:54 04-09-2018

Beren Gokyildiz e njohur si "Melek", i bëri të gjithë të qajnë disa herë me rolin të që luajti në serialin "Nënë".

Mënyra sesi e luajti rolin i bëri të gjithë për vete, një vajzë e rritur me mundime edhe pse shumë e vogël në moshë, ju desh të rriterj para kohe duke kuptuar shumë gjëra që zor se mund të kuptohen nga fëmijët në moshën e saj(në film).

Qatë kur e patë "Melekun"? Prisni se nuk keni parë gjë akoma!
Beren Gokyildiz do të luajë rolin e "Ëjky". Në role kryesore do të jenë edhe Bugra Gulsoy i njohur si "Guney" nga seriali "Kuzey Guney", aktorja Leyla Lydia Tuğutlu, Serhat Teoman, Tugay Mercan , Sinem Ünsal dhe Suna Selen.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0044169425964355
    array(1) { ["section"]=> string(114) "melek-rikthehet-serish-videoja-e-serialit-te-ri-po-ben-xhiron-e-rrjetit-me-siguri-edhe-ju-do-perloteni-video-70296" }